г. Каменец-Подольский, ул. Князей Кориатовичей 1, офис 107

 

Привет, меня зовут Маслюк Денис, мне 30 лет. Я владелец компании VISAWORKINFO ,которую я основал в 2016 году. Родился в маленьком селе на Буковине. У меня есть любимая семья, и две прекрасных дочери. 
Занимаюсь трудоустройством людей за границей уже больше 5 лет. Работаю непосредственно с прямыми работодателями без посредников. Гарантирую качественное сотрудничество и работу, так как работаю с тем в чем уверен.

Информационная помощь

Підбір вакансій, інформаційний супровід при перетині кордону, збір необхідних документів для отримання робочого контракту.

Официальное трудоустройство

Робота тільки за контрактом (міжнародний економічний договір), заздалегідь прописані всі умови: проживання, оплата праці, доїзд до місця роботи.

Большой выбор вакансий

Кожен день нові робочі місця. Ми працюємо безпосередньо з роботодавцями. Знайдемо місце роботи в найкоротші терміни. Велика база з агентствами праці, і на пряму від роботодавця.

Проверенные работодатели

З кожним у нас укладено міжнародний договір, і з кожним обговорюємо всі умови. Всі роботодавці перевірені часом.

Дополнительные услуги

Рабочие визы

Робочі візи: Польща,(90, 180, карта побиту) Чехія ( 90, робоча карта) .

Всі інформаційно-консультаційні послуги з відкриття робочих віз і розробки пакету документів по кожній з віз! Довіряючись нам ви довіряєте професіоналам.